Z BAD HOFGASTEIN AŽ NA OBŘÍ VISUTÝ MOST

Z BAD HOFGASTEIN AŽ NA OBŘÍ VISUTÝ MOST
Z BAD HOFGASTEIN AŽ NA OBŘÍ VISUTÝ MOST
Z BAD HOFGASTEIN AŽ NA OBŘÍ VISUTÝ MOST

Z BAD HOFGASTEIN AŽ NA OBŘÍ VISUTÝ MOST

od
78 Tuto událost si zobrazilo 78 lidí.

POPIS

Vydejte se s námi pryč z města, z davu lidí a užijte si trochu té přírodní krásy, svobody a čerstvého vzduchu. Cesta nás zavede do Vysokých Taur, opravdovému skvostu Rakouska. Těšit se můžete na nenáročnou alpskou turistiku, kterou jistě každý zvládne nehledě na věk a kondici. Třešničkou na pomyslném turistově dortu bude 140m dlouhý obří visutý most a panoramatická plošina v Stubnerkogelu. Milovníci přírody a netradičních zážitků se mají na co těšit!

PROGRAM

Odjezd je plánován na pozdní noční hodiny, a to z důvodu nutnosti ranního příjezdu do destinace. Kolem 08:30 autobus zastaví ve městečku Bad Hofgastein, kde začíná naše cesta. Dáme si zde 30 minut na přípravu na celodenní turistický zážitek. Zvolte pohodlnou horskou obuv i teplé oblečení, jelikož vyšší oblasti jsou na počasí zrádné. Doporučujeme se vybavit i opalovacím krémem, ať si z Rakouska neodvezete červené nosy. 

Bad Hofgastein je jedním ze tří míst sedících na úpatí Vysokých Taur. Společně s Dorgastein a Bad Gastein je jedním z center Gasteinského údolí, které si projdeme. V okolí Bad Hofgastein sahají vrcholy hor do výšky přes 2400 metrů! Bude opravdu na co se koukat! Turistická stezka vede z centra města turistickou trasou Gasteiner Hoehenweg nám zabere necelé 4 hodinky, naším cílem je Bad Gastein, kam dorazíme kolem poledne. Dáme si 45 osobního volna na občerstvení.
Mezitím pro vás zajistíme skupinovou jízdenku lanovkou STUBNERKOGEL až na vrchol, kde nás čeká odměna za veškeré naše sportovní snažení, a to v podobě nádherného výhledu a zážitku na visutém mostě, který mnohým vezme dech. Na vrcholu vás čeká další osobní volno na ochutnání dobrého rakouského piva, focení a jiné aktivity. Po 15:30 odjezd zpět do Bad Gastein, kde na nás už bude čekat autobus. Odjezd z města je plánován na 17:30, tedy je dost času  i na nákupy suvenýrů. Příjezd do ČR v nočních hodinách, po půlnoci. 

Visutý most Stubnerkogel v Bad Gastein
Unikátní stavba postavená ve výšce 2 300 m.n.m, to je 140 m dlouhý visutý most nesoucí se 28 m nad zemí. Jednoduše dech beroucí zážitek v srdci kouzelné scenérie Vysokých Taur. Jedná se o první takový most na světě, který je navíc v provozu celoročně. A co je na něm ještě tak unikátního??? Je zcela průhledný!

Pohodlná cesta lanovkou Stubnerkogel, která je sama o sobě velmi pěkným zážitkem, nás zavede do restaurace s krásným výhledem. Cesta přes most je nepovinná, ale je opravdu jedinečným zážitkem a branou k pohodové turistické stezce na druhé straně. 

CENA ZAHRNUJE

  • Doprava autobusem 
  • Turistický doprovod 
  • Pojištění během přepravy

CENA NEZAHRNUJE

  • Jízdenka na lanovku 23,5 EUR (skupinová cena pro skupiny nad 20 osob), jinak je cena 27,5 EUR
  • Cestovní a úrazové pojištění (doporučujeme)

od 1569 Kč

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu zajezdy@jddecentia.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

17-06-2023 -
17-06-2023
 

Kategorie akce

Sdílet s přáteli