SVĚT BMW A OLYMPIAPARK MNICHOV

SVĚT BMW A OLYMPIAPARK MNICHOV
SVĚT BMW A OLYMPIAPARK MNICHOV
SVĚT BMW A OLYMPIAPARK MNICHOV
SVĚT BMW A OLYMPIAPARK MNICHOV
SVĚT BMW A OLYMPIAPARK MNICHOV

SVĚT BMW A OLYMPIAPARK MNICHOV

od
62 Tuto událost si zobrazilo 62 lidí.

POPIS

Jste fanoušek do motorismu? Tak tohle byste si neměli nechat ujít. Výlet do Mnichovského muzea BMW a unikátní BMW Welt. V muzeu uvidíte komplexní historii vozů BMW za více než devadesát let historie této značky. V BMW Welt naopak uvidíte aktuální řady modelů BMW a další značky jako je Rolls-Royce a Mini. Do vozů v BMW Welt si můžete sednout a vyzkoušet (včetně motocyklů).

PROGRAM

1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách. Kolem 10:00 příjezd do Mnichova. Následuje individuální prohlídka muzea BMW Welt, která je zdarma. Následně můžete zajít s delegátem do BMW Muzeum, které nabízí zajímavé informace a expozice z historie BMW jako značky. V blízkosti muzea se nachází známý Olympijský park, kam se vydáme po poledni na prohlídku. Kromě mnoha sportovišť a zajímavého konceptu areálu si zde můžete prohlédnout známý Olympic Stadium. Pokud se nebojíte výšek, tak se s námi vydejte na Olympic Tower a pokochejte se výhledy na Mnichov.

V případě zájmu je možné dojet s delegátem do centra na krátkou, max. 2h prohlídku města. Případně si můžete samozřejmě udělat vlastní program.

BMW Welt vám zaručeně vezme dech už jen svojí originální architekturou. Ve výstavní hale si můžete prohlédnout jednotlivé vozy této světoznámé značky, a to i zevnitř. K vidění jsou zde i motory a komponenty vozidel. Hned vedle BMW Welt najdete BMW Museum, kde se seznámíte s historií značky BMW, a to velmi originální formou. Obě expozice jsou velmi interaktivní a nadchnout snad každého.

Olympiapark – slavná i smutná historie této stavby začala v roce 1966, kdy Mezinárodní olympijský výbor vybral Mnichov jako dějiště XX. letních OH. Bývalý areál letiště a také centrum pro uprchlíky se tak začalo měnit k nepoznání, a to na obrovský sportovní areál, ve kterém se roku 1972 odehrály OH. Zajímavostí těchto her je jistě fakt, že se jednalo na dlouhou dobu o poslední OH, kterých se účastnili sportovci ze všech koutů světa. Bohužel si stadion uchoval také velmi smutné vzpomínky, a to na známý únos 11 izraelských olympijských sportovců známý často jako Mnichovský masakr.

Pro ty z vás, kdo se nebojí výšek, jistě stojí za návštěvu Olympic Tower čnící se do výšky 290 m. Vyhlídka na vás čeká o 100 m níže stejně jako Muzeum Rock&Roll. Zajímavostí věže je otáčivá restaurace, která se kolem své osy otočí za necelou hodinu. Pozor, kapacita je jen 30 míst, takže rezervace nutná!

CENA ZAHRNUJE

• 1 místo v autobuse
• 1 palubní zavazadlo
• Technický doprovod – zájezd bez komentované prohlídky

CENA NEZAHRNUJE

• Vstup do BMW Museum 10 €
• BMW Welt expozice ZDARMA
• Olympic Stadium 3,5 €
• Olympic Tower 9 €
• Cestovní a úrazové pojištění během pobytu s pojištěním storna a COVID 19 – 49 Kč / den

NÁSTUP / VÝSTUP

PRAHA – 5:30 AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ FLORENC
BEROUN – 6:15 ČERPACÍ STANICE ÖMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 7:00 ZASTÁVKA MHD NC ČERNICE
ROZVADOV – 8:00 HOD SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ.

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Cena od: 1890 Kč

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu zajezdy@jddecentia.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

03-06-2023 -
03-06-2023
 

Kategorie akce

Sdílet s přáteli