Noc na Karlštejně

Noc na Karlštejně
Noc na Karlštejně
Noc na Karlštejně
Noc na Karlštejně
Noc na Karlštejně
Noc na Karlštejně

Noc na Karlštejně

od
551 Tuto událost si zobrazilo 551 lidí.

Známý příběh s písněmi Karla Svobody patří mezi nejoblíbenější české muzikály a dočkal se slavného filmového zpracování. Romantická komedie vypráví příběh o císaři Karlu IV. a jeho hradu Karlštejně, na němž kvůli jeho zákazu nesměly pobývat žádné ženy. S tím se však nechce smířit jeho mladá a krásná manželka – císařovna Eliška Pomořanská, která se z lásky a stesku vydá na hrad v přestrojení za muže. Přijďte a prožijte krásný a romantický večer pod hvězdnou oblohou v Přírodním divadle Konopiště, které se nachází v zámeckém parku nebo u zámku Kačina a nádvoří zámku Mělník.

O MUZIKÁLU

Známý příběh s písněmi Karla Svobody patří mezi nejoblíbenější české muzikály a dočkal se i slavného filmového zpracování. Romantická komedie vypráví příběh o císaři Karlu IV. a jeho hradu Karlštejn, na němž kvůli jeho zákazu nesměly pobývat žádné ženy. Panovníka tak nemělo nic rozptylovat, aby se mohl věnovat mužským záležitostem.

S tím se však nechce smířit jeho mladá a krásná manželka – císařovna Eliška Pomořanská, která se z lásky a stesku vydá na hrad v přestrojení za muže. Není však jedinou ženou na hradě. V přestrojení se dostane do hradu také purkrabího neteř Alena, která se s otcem vsadila, že stráví noc na hradě. V té době na hrad přijíždí také dva nezvaní hosté – cyperský král Petr a bavorský vévoda Štěpán…

Těšit se můžete na slavné písně Karla Svobody – Lásko má, já stůňu, Asi do věží, Hoja Hoj, Muži nejvíc sluší sólo a řadu dalších. Skvělý zážitek slibuje také herecké obsazení – Marek Vašut, Petr Štěpánek, Monika Absolonová, Kateřina Brožová, Marian Vojtko a další.

Přijďte a prožijte krásný a romantický večer pod hvězdnou oblohou v Přírodním divadle Konopiště, které se nachází v zámeckém parku nebo u zámku Kačina nebo na nádvoří zámku Mělník.

Produkce: Agentura DIVINUS Kateřiny Brožové s.r.o.

VIP sekce NNK – cena 890 Kč
– Exkluzivní místo na sezení v 1. řadě před podiem
(zámek Kačina, přírodní amfiteátr Konopiště)
– podsedák, pláštěnka
– sklenka sektu
– osobní setkání s Kateřinou Brožovou (19:00-19:30)
– Podpisová kartička KB s věnováním

Areál bude otevřen od 18:45.

OBSAZENÍ MUZIKÁLU

Marek Vašut, Petr Štěpánek, Václav Vydra, Kateřina Brožová, Monika Absolonová, Sabina Laurinová, Marian Vojtko, Petr Vondráček, Bohuš Matuš, Mojmír Maděrič a další.

Cena: 690 – 890 Kč

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu Zajezdy@jddecentia.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

02-07-2023 -
06-07-2023
 

Lokalita

 

Typy událostí

 

Kategorie akce

Sdílet s přáteli