Exkurze na letišti Václava Havla v Praze

Exkurze na letišti Václava Havla v Praze

Exkurze na letišti Václava Havla v Praze

od
61 Tuto událost si zobrazilo 61 lidí.

Poznejte letiště

Chcete se podívat na provoz na letišti zblízka? Chcete nahlédnout do všech tajů a zákoutí, které tento dynamický a trochu i magický svět v sobě ukrývá? Víte, jaká všechna vozidla můžete na letišti potkat a k čemu přesně slouží? Zajímá vás, jakému vozidlu na letišti se říká pushback a jaká je jeho práce? Neváhejte a zaregistrujte se na jeden z termínů exkurzí na letišti. Nabízíme vám jak individuální (exkurze pro jednotlivce), tak i skupinové exkurze (pro organizované skupiny, školy nebo školky). Speciální exkurze nabízíme také pro fotografy amatéry, kteří mohou fotografovat přímo na letištní ploše v bezprostřední blízkosti vzletové a přistávací dráhy.

Harmonogram a infomace

Letiště: Letiště Václava Havla v Praze  

Termín exkurze: 3.6.2023 začátek exkurze 13:00 

Sraz zájemců: 8:45 autobusové nádraží v Havlíčkově Brodě, Bezručova ulice.  

Odjezd: 9:00 plánovaný odjezd 

Plánovaný návrat do Havlíčkova Brodu: 17:00 

Cena: 1050,-/osoba  

Důležité informace: Exkurze začínají v terminálu 2. Na tomto místě je nutné se shromáždit 30 min před začátkem exkurze, ve 12:00. Pracovníci letiště zkontroluji jmenný seznam účastníků a občanské průkazy

Na prohlídku do neveřejných prostor se prochází přes bezpečnostní kontrolu, neberte tedy s sebou zakázané předměty (zbraně a jejich napodobeniny, špičaté předměty, tekutiny, gely apod.). Pro zájemce je možno objednat svačinové balíčky.   

Plán exkurze: Prohlídka hangáru společnosti Czech Airlines Technics potrvá zhruba 30 minut. Seznámíte se s prováděním údržby letadel, revizí a potřebných kontrol. Z několika málo metrů uvidíte např. otevřené motory, zblízka podvozky letadel a další zajímavé činnosti. Při prohlídce hangáru platí výslovný ZÁKAZ FOTOGRAFOVÁNÍ

Následně vás vyzvedne autobus a projedete se po ploše letiště, kde zhlédnete odbavení letadel před startem i po přistání. Dostanete se do blízkosti vzletové a přistávací dráhy, kde budete moci sledovat starty a přistání letadel zblízka. 

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu zajezdy@jddecentia.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

03-06-2023 -
03-06-2023
 

Kategorie akce

Sdílet s přáteli