RELAX V TERMÁLNÍM JEZERU HEVÍZ

Jednodenní zájezd | Maďarsko | 28.10.2023

od 1 990 Kč za osobu

POPIS

Lázeňské město Hevíz je unikátní hlavně díky léčivému jezeru. Jedná se o největší teplovodní jezero s rašelinovým dnem na světě. Voda v jezeře obsahuje kationty sodíku, amoniak, vápník, brom, jód a spoustu dalších látek. Díky přítomnosti radonu je mírně radioaktivní. Ve vodě žije také mnoho bakterií, které mají podíl na léčivých a blahodárných účincích vody. Lázeňství se zde provozuje již od roku 1795. Tehdy se začaly stavět první lázeňské budovy a bylo vytvořeno i přírodní koupaliště. Voda z jezera dobře působí na revma a jiné choroby pohybového ústrojí. K léčbě se používá bahno ze dna jezera. Teplota vody má příjemných 33–35 °C, v zimě kolem 24–26 °C, což umožňuje celoroční provoz. Neustálým odpařováním vody z jezera se čistí okolní vzduch. Díky filtraci prachu a alergenů ze vzduchu se zde tak lépe dýchá.

PROGRAM

Odjezd v brzkých ranních hodinách. Po příjezdu následuje celodenní relaxace v termálním areálu. V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat do Prahy v pozdních nočních hodinách.

NÁSTUP / VÝSTUP

PRAHA – 23:30 AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ FLORENC (24.2.2023, 27.10.2023)
JIHLAVA – 1:00 TŘ. LEGIONÁŘŮ
BRNO – 2:15 PARKOVIŠTĚ P+R, ÚSTŘEDNÍ HŘBITOV
BŘECLAV – 3:15 PARKOVIŠTĚ PŘED ČERPACÍ STANICÍ TESCO, UL. LIDICKÁ, OC SHOPPING

Jednotlivá nástupní místa jsou obsluhována jen v případě obsazení min. 6 osobami. Pokud není nástupní místo obsazeno, bude rezervace přesměrována a odbavena na nejbližším nástupním místě.

CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE URČEN V POKYNECH NA CESTU.

ČAS PŘÍJEZDU JE ORIENTAČNÍ. MŮŽE SE ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DOPRAVNÍ SITUACI A ČASU ODJEZDU Z DESTINACE. PŘÍJEZDY VE VÝŠE UVEDENÝCH ČASECH TEDY NENÍ MOŽNÉ GARANTOVAT.

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

 

28.10.2023

1 990 kč za osobu

Zájezd pořádá cestovní kancelář VegaTour

Máte zájem o zájezd? Nebo chcete zpracovat individuální nabídku?

Máte zájem o zájezd? Kontaktujte nás.

Pokud Máte zájem o zájezd, ale nevyhovuje Vám termín kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.