Lázeňský hotel KORAL Live

Pobytový zájezd | Chorvatsko | Kolobřeh

od 9 280 Kč | 7 nocí

Kołobrzeg (Kolobřeh) – největší polské lázně a oblíbená prázdninová destinace. Více než 12 km pobřeží, fantastické pláže, zajímavé atrakce a vynikající lázeňská a wellness nabídka stojí za to navštívit Kołobrzeg i po sezóně. Město je čtvrtým nejlidnatějším městem Západopomořského vojvodství a leží u ústí řeky Parsęta do Baltského moře. Široká nabídka ubytování a sanatorií, krásná poloha a velký výběr možností stravování činí město oblíbeným nejen mezi polskými turisty.

Proč hotel Koral Live v Kołobrzegu:
– wellness a relaxace
– 300 m od moře
– velmi dobré lázeňské procedury
– přátelské a osobní služby

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Lázeňský hotel se nachází pouhých 300 m od pláže Baltského moře a je oblíbený pro své velmi dobré lázeňské procedury. Je to jeden z nejvíce tradičních domů v Kolobřehu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, lobby, výtah, jídelna, café-bar s tanečním parketem, lázně, posilovna, kosmetický salon, knihovna, půjčovna kol a půjčovna županů, bazén se slanou vodou s masážními tryskami (12 x 6 m) a krytý bazén (16 x 6 m), 2 vířivky, suchá sauna a parní lázeň (sauny za poplatek), procedury (léčba chorob oběhového ústrojí, dýchacích cest a pohybového aparátu) a masáže (částečné masáže těla, hydromasáže, podvodní masáže, solné lázně se solným roztokem, perličkové koupele, rašelinové zábaly, fango balíčky, individuální gymnastika, skupinová gymnastika, inhalace, ultrazvuk, kryoterapie, magnetoterapie, laserová terapie)

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 – lůžkové pokoje PLUS (23 m²), možnost přistýlky (rozkládací křeslo), Spr.+ WC, fén, TV s plochou obrazovkou, telefon, lednici, rychlovarná konvice, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje s balkonem (CK negarantuje)
b) 2 – lůžkové pokoje SPAR (15-18 m²), Spr.+ WC, fén, TV s plochou obrazovkou, telefon, lednici, rychlovarná konvice, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje s balkonem (CK negarantuje)
1-lůžkové pokoje na dotaz

CELKOVÁ KAPACITA

156 pokojů

FORMA STRAVY

polopenze

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

od 9 280 Kč | 7 nocí

Zájezd pořádá cestovní kancelář ATIS

Máte zájem o zájezd? Nebo chcete zpracovat individuální nabídku?

Máte zájem o zájezd? Kontaktujte nás.

Pokud Máte zájem o zájezd, ale nevyhovuje Vám termín kontaktujte nás a my Vám zpracujeme individuální nabídku.